Kerkesa per Programe per design

Shko poshtė

Kerkesa per Programe per design

Mesazh  |[MAF|A_LADY]| prej Sat Oct 21, 2006 5:51 pm

Ketu mundeni mi ba te gjithat kerkesat per programme qe jan rreht Design webdesign


me tmira

_________________
נαм є тяєит..נαм яєѕιк..נαм αgяєѕѕιν.. ρσя ρєя ту ∂נαℓ ∂σ тє נєм ρσѕιтιν

(*)allleess NUTTEEENNEEE(*)100% 3nt(*) 100%e smut(*)100% Gjakovare(*) 100% une vet(*)
avatar
|[MAF|A_LADY]|
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 174
Age : 29
Localisation : Gjakova...Zvicerr...Luzern...Zug...
Registration date : 14/10/2006

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumi-rinor.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  |[MAF|A_LADY]| prej Sat Oct 21, 2006 5:52 pm

Kush mundet me ma gjet fullversion te Photo Impact 11???
nese mundet naj kush mema get shum me kishi ndimu..

_________________
נαм є тяєит..נαм яєѕιк..נαм αgяєѕѕιν.. ρσя ρєя ту ∂נαℓ ∂σ тє נєм ρσѕιтιν

(*)allleess NUTTEEENNEEE(*)100% 3nt(*) 100%e smut(*)100% Gjakovare(*) 100% une vet(*)
avatar
|[MAF|A_LADY]|
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 174
Age : 29
Localisation : Gjakova...Zvicerr...Luzern...Zug...
Registration date : 14/10/2006

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumi-rinor.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  C.I.A prej Sun Oct 22, 2006 12:24 am

|[MAF|A_LADY]| shkruajti:Kush mundet me ma gjet fullversion te Photo Impact 11???
nese mundet naj kush mema get shum me kishi ndimu..

Kodi:
http://bess.frbb.net/viewtopic.forum?p=592#592

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  |[MAF|A_LADY]| prej Sun Oct 22, 2006 3:33 pm

C.I.A shkruajti:
|[MAF|A_LADY]| shkruajti:Kush mundet me ma gjet fullversion te Photo Impact 11???
nese mundet naj kush mema get shum me kishi ndimu..

Kodi:
http://bess.frbb.net/viewtopic.forum?p=592#592
thnxx youuuu shumm

_________________
נαм є тяєит..נαм яєѕιк..נαм αgяєѕѕιν.. ρσя ρєя ту ∂נαℓ ∂σ тє נєм ρσѕιтιν

(*)allleess NUTTEEENNEEE(*)100% 3nt(*) 100%e smut(*)100% Gjakovare(*) 100% une vet(*)
avatar
|[MAF|A_LADY]|
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 174
Age : 29
Localisation : Gjakova...Zvicerr...Luzern...Zug...
Registration date : 14/10/2006

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumi-rinor.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  C.I.A prej Sun Oct 22, 2006 5:14 pm

|[MAF|A_LADY]| shkruajti:
C.I.A shkruajti:
|[MAF|A_LADY]| shkruajti:Kush mundet me ma gjet fullversion te Photo Impact 11???
nese mundet naj kush mema get shum me kishi ndimu..

Kodi:
http://bess.frbb.net/viewtopic.forum?p=592#592
thnxx youuuu shumm
sps Arrow per me ndihmu njani tjetrin jena ktu

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  besi prej Wed Nov 15, 2006 8:42 pm

a ban nje program te mir per RIMIX dj a nese mundesh me gjet

besi
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 13
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  k0s0w@r prej Thu Nov 16, 2006 9:40 pm

besi shkruajti:a ban nje program te mir per RIMIX dj a nese mundesh me gjet
besi ktu osht vendi per kerkesa te programeve per design !

_________________
avatar
k0s0w@r
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 336
Age : 28
Localisation : Error 404 Location can not be displayed please try again later or check the internet conection
Registration date : 04/10/2006

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumi-rinor.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  ardit prej Fri Dec 22, 2006 1:03 am

pershendetje ! ka shum koh qe nuk kam qen online ne kete forum sepse kam qene zen me disa gjera mirepo tash besoj shum shpesh do ta vizitoj .
Ju kisha lut qe kush munet me ma gjet programin FLASH EFFECT MAKER v3.2560 por te jete full dmth me serial number (emaili dhe serial numri - do te thot kjo qe nevoitet per regjistrim te programit)

ju falemnderit shume !!

ardit
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 10
Registration date : 26/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  C.I.A prej Wed Jan 03, 2007 2:46 pm

ardit shkruajti:pershendetje ! ka shum koh qe nuk kam qen online ne kete forum sepse kam qene zen me disa gjera mirepo tash besoj shum shpesh do ta vizitoj .
Ju kisha lut qe kush munet me ma gjet programin FLASH EFFECT MAKER v3.2560 por te jete full dmth me serial number (emaili dhe serial numri - do te thot kjo qe nevoitet per regjistrim te programit)

ju falemnderit shume !!
Kodi:
http://rapidshare.com/files/7460281/flasheffect.zip
http://rapidshare.com/files/7460280/crack.rar

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  ardit prej Thu Jan 04, 2007 2:34 pm

C.I.A. shume shume shume shume falemnderit me te vertet te jam shume mirenjohes , tash po e shkarkoj programin dhe do e shof si funksionon , si do qe te jet edhe nje her falemnderit shume .
Nese ndojher ke diqka qe mendon qe mund te ndihmoj mos hezito dergom leter ne e-mail

Met mira !!

ardit
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 10
Registration date : 26/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  C.I.A prej Sat Feb 10, 2007 9:31 pm

ardit shkruajti:C.I.A. shume shume shume shume falemnderit me te vertet te jam shume mirenjohes , tash po e shkarkoj programin dhe do e shof si funksionon , si do qe te jet edhe nje her falemnderit shume .
Nese ndojher ke diqka qe mendon qe mund te ndihmoj mos hezito dergom leter ne e-mail

Met mira !!
s.p.s e sa i perket ndihmes flm cheers , po per ndihm e kom dajen google .

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa per Programe per design

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi