/Server Irc.Knaquni.OrG

Shko poshtė

/Server Irc.Knaquni.OrG

Mesazh  Mend1 prej Mon Oct 16, 2006 10:56 pm

Knaquni.Org eshte nje Server Fantastik ku ju mund te hyni dhe te chatoni drejtperdrejt me njeri-tjetrin. Dhoma kryesore eshte #Albachat... Per cdo problem ne kyqje apo qfaredo qofte mund te postoni ketu dhe Ne do tju ndihmojm.
Ju duhet ta keni mIRC te instaluar ne kompjuterin tuaj ose shkarko ketu: www.mirc.com
avatar
Mend1
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 3
Age : 29
Localisation : ketu rrotull ;)
Registration date : 16/10/2006

Shiko profilin e anėtarit http://Www.Stomatologu-Forum.Tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi