Template Monster Preview v1.1

Shko poshtė

Template Monster Preview v1.1

Mesazh  C.I.A prej Sat Oct 21, 2006 12:27 pm

TM Preview v1.1
Ėshtė njė program shum i vogėl dhe i nevojshėm pėr ti parashiku TM(Template Monster) shabllonet(Templates) .

Ky mini-program ka dy gjuh : Gjermanisht & Anglisht .

  • Vetėm jepni numrin e templates tė cilen doni ta shikoni edhe klikoni mbi shigjet .
  • Pėr me rrit foton kliko mbi template.

Shkarko:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/103865/TM-Preview.zip.html
Pass:
Kodi:
www.forumi-rinor.net

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Template Monster Preview v1.1

Mesazh  C.I.A prej Sat Oct 21, 2006 12:28 pm

Moderator ose Administrator bone ket tem ngjitse ose lajmrim

C.I.A
SuperModerator
SuperModerator

Numri i postimeve : 69
Registration date : 20/10/2006

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Template Monster Preview v1.1

Mesazh  BeSiii prej Sat Oct 21, 2006 5:15 pm

Tani eshte ngjites kjo teme thnx C.I.A

_________________

avatar
BeSiii
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 112
Localisation : n`Forumin Rinor
Registration date : 30/09/2006

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumi-rinor.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Template Monster Preview v1.1

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi